Vrácení zboží, výměna, reklamace

Výměna a vrácení zboží

 

Výměna či vrácení zboží zakoupeného v kamenné prodejně.

 

Nesedí vám velikost nebo byste raději jinou barvu nebo úplně jiné boty?

 

Nad rámec zákona Vám v prodejně obuv do 3 dnů zdarma vyměníme za zboží ve stejné či vyšší hodnotě, popřípadě vystavíme poukaz na hodnotu zboží s platností 12 měsíců.

 

Vracet obuv zakoupenou v kamenné prodejně nelze.

 

Měněné zboží musí být nenošené, v původním nepoškozeném obalu vč. visaček, nutno přinést i originál účetních dokladů.

 

 

 

Výměna a vrácení zboží zakoupeného přes e-shop

 

Objednané zboží není podle vašich představ?

 

Do 14 dnů po převzetí jej můžete vrátit osobně přímo na prodejně či zaslat jakoukoliv přepravní službou přímo na adresu prodejny Dětské obuv Storyshoes, Palackého třída 64, 612 00 Brno, a to nikoliv na dobírku.  Pokud nechcete chodit na poštu, je možné využít službu www.zasilkovna.cz. Náklady na zaslání zpětné zásilky nese kupující.

 

V obou případech prosíme o vyplnění formuláře pro odstoupení od smlouvy, cena zboží Vám bude vrácena po obdržení zboží námi formou, kterou bylo zboží hrazeno, to znamená při platbě hotově Vám bude částka vrácena v hotovosti a při platbě na účet Vám bude vrácena opět na účet. V případě vrácení celé objednávky Vám budou vráceny i náklady poštovného v minimální nutné výši.

 

Prosíme zasílat nepoškozené nenošené zboží v původním nepoškozeném obalu. V případě znehodnocení obalu či zboží bude cena ponížena o toto poškození.

 

Při zájmu o výměnu zboží lze toto řešit pouze vrácením viz výše a novou objednávkou, do poznámky napište, že se jedná o výměnu.... takže  prosím původní zboží vraťte, jak je uvedeno výše, a vytvořte si novou objednávku na zboží, o které máte zájem. Poštovné za zboží, které Vám budeme zasílat výměnou, neúčtujeme.

Adresa pro vracení a případné reklamace

Dětská obuv Storyshoes

Palackého třída 64

612 00 Brno